חזרה לדף הבית

מיטת מעבר ארכימדס

המחיר יחושב אונליין לאחר איפיון (טוויקינג) של המוצר

משלוח חינם

מספר פריט: SW10161
הפניה למוצר: ArchM_Bed_mini
לגבי פריט זה
מיטת ארכימדס הינה מיטת ילדים בעיצוב קלאסי . המיטה בעלת מעקה מובנה דו צדדי האפשר לסדר את המיטה איך שרוצים בחדר. המיטה ניחנת בקווים עיצוביים זורמים. המיטה עשויה מעץ ליבנה איכותי מאוד ואפשר לקבלה במגוון צבעים ומידות. עיצוב המיטה מתאים גם כמיטת מעבר וגם כמיטת ילדים

מיטת גלריה זוגית

זוגות צעירים רבים שעוברים לגור יחדיו נאלצים לפעמים להסתפק בדירות קטנות עם מעט חדרים ולכן הם מחפשים פתרונות עיצוביים ולריהוט שלא יתפוס מקום רב בחדרים. מיטת גלריה זוגית מנצלת את הגובה של החדר שאינו מנוצל בדרך כלל. במיטת גלריה זוגית, המזרן מורם מעל הרצפה על עמודים/ ארונות וכך נשאר מתחתיה שטח גדול אותו ניצל לנצל להמון דברים – שולחן ופינת עבודה, ארונות אחסון, מיטת תינוק/ לול או כל דבר אחר. אל המיטה עולים בקלות באמצעות מדרגות שגם אותן ניתן לשלב עם ארונות לניצול מירבי. ניתן גם למצוא מיטת גלריה אחד וחצי באותו עיקרון של זוגית רק עם מזרן קטן יותר – מתאים במיוחד לחדרים קטנים ו/או לנערים ונערות. מיטת גלריה גדולה היא הדרך שלכם להרוויח מיטה גדולה ונוחה ולנצל באופן מיטבי את החדר.

מיטת גלריה זוגית – יתרונות הגובה

למיטת גלריה גבוהה יש המון יתרונות מעבר לשטח הגדול שהיא מפנה בחדר. שני המפלסים שמיטת גלריה גבוהה יוצרת מאפשרים לקיים מספר פעולות באותו החדר ללא הפרעה – בעוד שמישהו אחד ישן במיטה מתחתיו יוכל השני לקרוא ספר עם מנורת לילה או לעבוד על המחשב מבלי להעיר את הראשון עם רעשים ואורות. גם למגדלי בעלי חיים מיטת גלריה גדולה יכולה לעזור – הגובה של המיטה יקשה על בעלי החיים לעלות עליה ומצד שני הם יוכלו להמשיך ולישון בקרבתכם מתחתיה. כמו כן, השילוב של המיטה עם ארונות חוסך קנייה של ריהוט נוסף ומפנה עוד יותר מקום בחדר. מיטת גלריה אחד וחצי לנערים בשילוב פינת עבודה תהיה חדר מושלם לתלמידים.

מיטת גלריה במבצע

כדורי אומנות היא חברה המתמחה בייצור רהיטים מודרניים ואיכותיים על פי דרישות הלקוח. יש לנו ניסיון של שנים ובתחום ואנו ממשיכים לחדש ברעיונות מתקדמים לשיפור הרהיטים כל הזמן. כל הרהיטים שלנו מורכבים על ידי צוות מקצועי עם ניסיון רב שמבטיח לכם איכות בלתי מתפשרת. אנו מציעים לכם להתרשם ממגוון הרהיטים שאנו מייצרים ולבחור את המוצרים המתאימים לכם ביותר. כאן באתר תוכלו למצוא מיטת גלריה במבצע במחיר מטורף ועוד המון מוצרים נוספים במבצעים שומטי לסתות. כדורי אומנות – בואו והצטרפו למשפחת לקוחות מרוצים שבחרו לרהט את הבית בדרך אחרת.
ביקורות

0 מתוך 0 ביקורות

השאר ביקורת!

שתף נסיונך עם אחרים