חזרה לדף הבית

מיטת ילדים ארכימדס

המחיר יחושב אונליין לאחר איפיון (טוויקינג) של המוצר

משלוח חינם

מספר פריט: SW10160
הפניה למוצר: ArchM_Bed
לגבי פריט זה
מיטת ארכימדס הינה מיטת ילדים בעיצוב קלאסי . המיטה בעלת מעקה מובנה דו צדדי האפשר לסדר את המיטה איך שרוצים בחדר. המיטה ניחנת בקווים עיצוביים זורמים. המיטה עשויה מעץ ליבנה איכותי מאוד ואפשר לקבלה במגוון צבעים ומידות. 

מיטות גלריה לילדים

בעבר, חדרי ילדים היו פשוטים ובנאליים, בדומה לעיצוב של שאר הבית. עיצוב פנים מרשים היה נחלתם של עשירים בלבד ולכן הבית כולו וכאמור, גם חדר הילדים, הכיל את הריהוט הבסיסי ביותר שיש, עם שאיפה לנוחות מקסימלית. עם הזמן התחום התפתח מאוד וכיום ניתן למצוא בתים מעוצבים לעילא ולעילא, גם אם בעלי הנכס אינם משתייכים לעשירון העליון. חלק בלתי נפרד מהעיצוב הזה הוא מיטות גלריה לילדים, שהופכות כל חדר ילדים לחלל חלומי, פרקטי, נוח ומרהיב.

מהי בדיוק מיטת גלריה?

מיטות גלריה לנוער ולילדים, הן מיטות המכילות שטח אחסון בחלקן התחתון וסולם או מדרגות אל חלקן העליון, שם מונח המזרון. מיטות גלריה לילדים מזכירות קצת מיטות קומותיים, רק שבמקום מיטה נוספת בחלקן התחתון, ניתן לעצב אותן ככה שהשמיים הם הגבול. מיטת גלריה יכולה להכיל בנישה התחתונה שלה ספריה, שולחן כתיבה, שולחן מחשב, כוורת ועוד. היא כוללת מדרגות לעליה וירידה בטוחה ולעיתים אף אפשרויות נוספות, כמו מגלשה, חבל וכל אמצעי יצירתי אחר. היא עושה שימוש מקסימאלי במינימום מרחב ומאפשרת לילד ליהנות מחוויית שינה ייחודית ולהורים ליהנות מחדר מעוצב ומסודר, הודות למקום האחסון החדש שנוצר.

מה מאפיין את המיטות לילדים?

הדבר הבולט ביותר המאפיין מיטות גלריה לנוער וילדים, הוא הגודל. שלא כמו מיטות גלריה זוגיות, מיטות לילדים הן קטנות יותר ומתאימות לממדי הגוף של ילדים ונוער, מה שגם מהווה חסכון משמעותי במקום. הדבר השני המאפיין מיטות גלריה לילדים, הוא העיצוב. בעוד שמיטות גלריה זוגיות ומיטות למבוגרים, מגיעות בעיצוב מאופק, מיטות לילדים מכל סוג, מעוצבות בצורה מזמינה ועם נופך נאיבי, המתחברים לעולמם הפנימי של הילדים. בנוסף, ניתן למצוא מיטות גלריה בעיצוב "יוניסקס", המתאימות הן לחדרים של בנות והן לחדרים של בנים.

קנו מיטות גלריה לילדים, באיכות מעולה

אם אתם זקוקים לפתרון איכותי, מעוצב ועמיד עבור חדר הילדים, זה הזמן להכיר את טוויק – המומחים לחדרי שינה וארונות לילדים ובכלל. המחירים שמציע המותג על מגוון מיטות הילדים, הנוער, הגלריה ופתרונות האחסון, הם אטרקטיביים ונוחים. ביחד עם חומרי הגלם המעולים והעיצוב הקסום, מתקבל בדיוק הרהיט שתמיד חיפשתם לחדר הילדים.

ביקורות

0 מתוך 0 ביקורות

השאר ביקורת!

שתף נסיונך עם אחרים